Nowa strona

Miło nam przekazać Państwu nową stronę Stowarzyszenia. Strona powstała dzięki pracy i zaangażowaniu Rodziców dzieci chorych na PWS oraz dzięki wsparciu przy projektowaniu i tworzeniu grafiki przez firmę Freshaspect, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Zależy nam, aby nowa strona Stowarzyszenia była czytelna, wygodna w użytkowaniu i rzetelnie wypełniała swoją funkcję informacyjną. Chcielibyśmy, aby dostarczała aktualnych informacji, w tym na temat badań nad PWS w Polsce i na świecie, była źródłem informacji zarówno dla rodziców, opiekunów jak i specjalistów zajmujących się osobami chorymi na PWS.

W związku z powyższym zapraszamy do współpracy przy tworzeniu strony rodziców, opiekunów i specjalistów zajmujących się osobami z PWS. Jesteśmy otwarci na wasze pomysły i propozycje. Potrzebujemy pomocy osób, które chciałyby zaangażować się w tłumaczenie z języków obcych (przede wszystkim z języka angielskiego) aktualnych materiałów dotyczących PWS. Jest to zajęcie b. czasochłonne i wymaga dużego zaangażowania czasu i wysiłku. Z drugiej strony zapraszamy specjalistów, którzy gotowi byliby skonsultować przygotowane materiały pod kątem medycznym.

Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Aby zobaczyć pozostałe aktualności kliknij tutaj.