Istotne informacje na temat Konferencji i III Pikniku Familijnego w Poznaniu

Już w najbliższy weekend w Poznaniu Konferencja i III Piknik Familijny. Do tej pory udział zgłosiło ponad 30 rodzin. Codziennie przychodzą kolejne zgłoszenia oraz ogłaszana są nowe atrakcje Pikniku Familijengo . O Pikniku są również infromacje w mediach lokalnych włączając w to zarówno telewizję jak i radio (zapraszamy na stronę Pikniku na FB, kliknij tutaj).

Poniżej kilka istotnych informacji na temat konferencji i pikniku:

 1. Miejsca parkingowe znajdują się przy ulicy Droga Dębińska, wzdłuż terenu AWF jadąc od skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi. Na ostatnich dwóch Piknikach była również możliwość zaparkowania na terenie AWF (wjazd od ulicy Droga Dębińska),
 2. Wykłady będą odbywały się w sali wykładowej nr 25 zlokalizowanej w nowym budynku AWF-u położonym równolegle do ulicy Droga Dębińska (za stadionem AWF-u)
 3. Dla dzieci będzie udostępniona oddzielna salka wykładowa nr 210 w tym samym budynku. Dziećmi będzie opiekować się 4 wolontariuszy studiujących pedagogikę. Prosimy o zabranie dla dzieci ich ulubionych zabawek.
 4. W pierwszym dniu planowane są zajęcia metodą Weroniki Sherborne (19:00 do 19:40). Zgodnie z zapowiedzią poprowadzi je pani Dr. Maria Paula Stasiakiewicz. Ze względów organizacyjnych, w zajęciach może wziąć udział ok. 10-11 dzieci z PWS z Rodzicami. W piątek w trakcie konferencji będą prowadzone zapisy. Rodziny zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o wzięcie ze sobą kocyków. Zajęcia odbędą się na hali sportowej klubu CityZen zlokalizowanego przy Drodze Dębińskiej (ok. 500 metrów od budynku AWF-u, gdzie będzie odbywać się konferencja).
 5. W sobotę pierwszym punktem konferencji są Warsztaty interpersonalne na hali sportowej klubu CityZen. Zgodnie z zapowiedzią poprowadzi je Bogdan Głuszkowski. Zajęcia takie były już prowadzone na pierwszej edycji Pikniku i zostały b. pozytywnie przyjęte przez wszystkich (krótka relacja zdjęciowa pod tym linkiem). Osoby które będą chciały wziąć w nich aktywny udział prosimy nie zapominać o wzięciu wygodnych butów i stroju (może być sportowy).
 6. W piątek i sobotę będzie możliwość zakupienia okolicznościowych koszulek. Wzór koszulki w załączeniu poniżej.
 7. W sobotę będzie możliwość zakupienia obiadu na płycie boiska AWF-u w firmie cateringowej, w tym: krem pomidorowy z makaronem, stek z kurczaka z kremowymi warzywami lub kotlet mielony w sosie własnym (te dania będą serwowane z podgrzewaczy), łosoś z grila, pierś z kurczaka z grila lub karkówka (te dania będą serwowane z grila), z dodatkiem w postaci surówki (mix sałat letnich lub warzywa gotowane) oraz puree ziemniaczanego, ryżu białego lub pieczywa. Cena zestawu (zupy z drugim daniem) od 20 do 22 zł.
 8. W ramach Konferencji będzie ponadto możliwość:
 • zapisania się do Stowarzyszenia (prosimy w miarę możliwości o zabranie ze sobą wypełnionej deklaracji)
 • opłacenia składek,
 • otrzymania wydrukowanych ulotek na temat PWS (wersja elektroniczna jest na stronie Stowarzyszenia),
 • wyrażenia zgody na przesyłanie drogą mailową informacji na temat zmian i aktualności na stronie Stowarzyszenia.

 

Prosimy o przekazanie powyższych informacji do innych Rodzin i do zobaczenia w piątek w Poznaniu!

Aby zobaczyć pozostałe informacje na temat wydarzenia kliknij tutaj, natomiast aby zobaczyć jak było w Poznaniu w zeszłym roku kliknij tutaj.

Powrót do głównej strony kliknij tutaj, natomiast aby zobaczyć pozostałe aktualności kliknij tutaj.