Finalny plan konferencji i III Pikniku Familijnego oraz informacje na temat noclegu

Znamy już finalny plan konferencji i III Pikniku Familijnego. Zachęcamy do zaponania się z nim (kliknij tutaj) i przekazania tej informacji dalej.

Tak jak w poprzednim roku istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w hotelu, w którym z piątku na sobotę planowane jest, dla zainteresowanych Rodziców, wieczorne spotkanie. W tym roku została wstępnie zrobiona rezerwacja w hotelu Sunny Hotel (ul. Kowalewicka 12B, 60-002 Poznań), który jest oddalony od AWF-u (miejsca organizacji konferencji oraz pikniku) o ok. 15 minut jazdy samochodem.

Prosimy o samodzielne rezerwowanie pokoi, powołując się na rezerwację Sylwii Witczak. Ważne, aby zrobić rezerwację najpóźniej do 17.09 (wtorek), ponieważ do tej daty ważna jest rezerwacja zrobiona przez Sylwię. Pokoje są dwu i trzy osobowe z jednym dużym łożem małżeńskim i dwoma łóżkami pojedynczymi. Koszt pokoju dwuosobowego ze śniadaniem to 119 zł, trzyosobowego 129 zł ze śniadaniem plus 10zł za dobę za parking.

Link do hotelu http://www.sunnyhotel.pl/kontakt.php

W nadchodzącym tygodniu na stronie Stowarzyszenia zostaną przedstawione kolejne informacje organizacyjne i nie tylko na temat Konferencji i III Pikniku Familijnego. Prosimy o bieżące śledzenie aktualności.

Aby zobaczyć pozostałe informacje na temat wydarzenia kliknij tutaj, natomiast aby zobaczyć jak było w Poznaniu w zeszłym roku kliknij tutaj.

Powrót do głównej strony kliknij tutaj, natomiast aby zobaczyć pozostałe aktualności kliknij tutaj.