Plan konferencji i III Pikniku Familijnego

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami w dniach 20-21 września odbędzie się III już z kolei edycja Pikniku Familijnego "Hokej dla Dzieci z PWS". Piknik, tak jak w poprzednich latach, będzie połączony z konferencją na temat różnych aspektów zespołu Pradera-Williego, dotyczących zarówno dzieci, jak i młodzieży i osób dorosłych. Szczegółowy plan konferencji do zapoznania się i wydrukowania w załaczonym pliku pdf (może jeszcze ulec drobnym zmianom, dlatego prosimy o śledzenie wpisów w aktualności).

Oba wydarzenia odbędą się w Poznaniu na Akademii Wychowania Fizycznego, która mieści się przy ulicy Królowej Jadwigi 27/39. Część konferencyjna odbędzie się w salach wykładowych AWF-u, natomiast piknik na położonym obok stadionie i jego otoczeniu. Podczas konferencji wolontariusze kierunków pedagogicznych będą opiekować się naszymi dziećmi w wynajętej dodatkowo jednej z sal AWF-u. W tej chwili trwają jeszcze negocjacje z hotelami w celu zarezerwowania na potrzeby gości i osób biorących udział w konferencji miejsc noclegowych.

W trakcie konferencji będzie można zakupić pamiątkowe koszulki, zapisać się do Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Zespołem Pradera-Williego jak i na planowane w październiku warsztaty z zasad żywienia i gotowania.

W drugim dniu w ramach pikniku familijnego pt.: „Piknik Hokejowy - Hokej na trawie dla dzieci z PWS” planowane jest mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych, w tym m.in. konkursy dla najmłodszych takie jak dmuchane trampoliny, poszukiwanie bursztynu  (20 kg ukrytego w piasku), sportowa zabawa na rowerach spinningowych przy muzyce, animacje strażackie oraz poznanie tajników wozu strażackiego. Przez cały dzień będą odbywały się również konkursy i mecze hokeja na trawie, w tym mecz gwiazd o godzinie 17:30. Szczegółowy plan pikniku do zapoznania się i wydrukowania w załaczonym pliku pdf (może jeszcze ulec drobnym zmianom, dlatego prosimy o śledzenie wpisów w aktualnościach).

Prosimy o przesyłanie na adres mailowy stowarzyszenie@prader-willi.pl informacji o ilości osób, które planują uczestniczyć w konferencji (w tym dzieci wymagających opieki), zainteresowania zakupem koszulek oraz wspólnym noclegiem. Informacje te pozwolą nam przy organizacji całego wydarzenia. Dziękujemy i do zobaczenia w Poznaniu!

Aby zobaczyć jak było w Poznaniu w zeszłym roku kliknij tutaj.

Powrót do głównej strony kliknij tutaj, natomiast aby zobaczyć pozostałe aktualności kliknij tutaj.