Data zjazdu Stowarzyszenia oraz Pikniku Familijnego

Mamy przyjemność poinformować, iż zostały ustalone daty dwóch bardzo ważnych wydarzeń w naszym Stowarzyszeniu, mianowicie:

  • w dniu 15 czerwca w Warszawie odbędzie się zjazd Stowarzyszenia poświęcony w szczególności sprawom organizacyjnym Stowarzyszenia, naszej aktualnej działalności, dalszym planom. Na zjeździe zostanie przedstawiony również plan III edycji Pikniku Familijnego "Hokej dla Dzieci z PWS". Informacja o miejscu spotkania zostanie podana w najbliższym czasie.
  • w dniach 20-21 września odbędzie się III już z kolei edycja Pikniku Familijnego "Hokej dla Dzieci z PWS". Piknik, tak jak w poprzednich latach, będzie połączony z konferencją na temat różnych aspektów zespołu Pradera-Williego, dotyczących zarówno dzieci, jak i młodzieży i osób dorosłych. Jak wyglądał Piknik oraz Konferencja w 2012 roku można przeczytać na stronie Stowarzyszenia (kliknij tutaj) oraz na stronie poświęconej Piknikowi na Facebooku (kliknij tutaj).

Prosimy o przekazanie tej informacji do innych Rodzin należących do Stowarzyszenia, w najbliższym czasie informacja na temat zjazdu Stowarzyszenia i Pikniku zostanie również przesłana pocztą.

Powrót do głównej strony kliknij tutaj, natomiast aby zobaczyć aktualności kliknij tutaj.